Snubní prsteny

Chystáte se na svůj velký den se svou milovanou osobou a chybí vám to nejdůležitější – snubní prsten? Nahlédněte do nabídky internetového obchodu na www.zlatnictvi-zlaticko.cz, kde si zajisté vyberete!

Dokonalé modely snubních prstenů v naší nabídce

Od předních výrobců české i zahraniční tvorby máme kolekce překrásných jednoduchých, elegantních i extravagantních snubních prstenů. Zadejte si parametry pro hledané snubní prsteny a vybírejte z následujících originálních modelů. Doplňky a ozdoby snubních prstenů v podobě zirkonů, diamantů, křišťálů, rytí dat a jmen, to vše lze zajistit na přání zákazníka.

Vyberte si snubní prsten v originálním provedení

Zajímavá a široká nabídka zásnubních i snubních prstenů za velmi výhodné ceny z vysoce kvalitních materiálů. Garance záruky, certifikované značkové snubní prsteny s puncem pravosti a výběr šperků na webových stránkách www.zlatnictvi-zlaticko.cz. Provedení, ve kterém si můžete váš snubní prsten vybrat a kombinovat, je bílé či žluté zlato, dále stříbro, chirurgická ocel či titan.

Snubní prsteny na celý život

Mezi služby naší rodinné firmy Zlatnictví Zlatíčko patří také rytí šperků, další úpravy a opravy, a to vše v záručním i pozáručním servisu na zakoupené zboží. Vybrané snubní prsteny zhotovíme a připravíme. Dále zajistíme, aby vám byly dodány v dohodnutém termínu. Objednejte si u nás jedinečný originál snubního prstenu, který vás bude spojovat a provázet po celý život s vaší vyvolenou.

Návrat do kategorie Šperky, klenoty

Snubní prsteny

Důležité informace

Adresa:

A.muchy 425/11
Litoměřice 412 01

Jméno

Martin Legnavský

Tel:

773627827

e-mail

mlegnavsky@seznam.cz